Wybrany wątek opinii

I gdzie tak pendzita wieśniaki???
(2020.05.25)
baran
(2020.05.25)
To tylko 3 wypadki. Na to wychodzi że reszta raczej wydarzyło się w elblągu, ale nie wolno o tym pisać. Wieś musi gorzej wyglądać dla niektórych ludzi.
rrrrrr (2020.05.26)
@rrrrrr - Bo tam cała masa deb. li, brak jakiejkolwiek kultury, chamstwo, złośliwość, poczucie totalnej bezkarności, zanieczyszczanie dróg (rolnicy ), jazda pod wpływem i wiele jeszcze inne historie. Dlatego nic dziwnego, że tak źle postrzegani są ludzie ze wsi.
(2020.05.26)
Powrót do komentarzy