UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@rrrrrr - Bo tam cała masa deb. li, brak jakiejkolwiek kultury, chamstwo, złośliwość, poczucie totalnej bezkarności, zanieczyszczanie dróg (rolnicy ), jazda pod wpływem i wiele jeszcze inne historie. Dlatego nic dziwnego, że tak źle postrzegani są ludzie ze wsi.