UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To tylko 3 wypadki. Na to wychodzi że reszta raczej wydarzyło się w elblągu, ale nie wolno o tym pisać. Wieś musi gorzej wyglądać dla niektórych ludzi.

rrrrrr

Anuluj