UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To tylko 3 wypadki. Na to wychodzi że reszta raczej wydarzyło się w elblągu, ale nie wolno o tym pisać. Wieś musi gorzej wyglądać dla niektórych ludzi.
rrrrrr
To tylko 3 wypadki. Na to wychodzi że reszta raczej wydarzyło się w elblągu, ale nie wolno o tym pisać. Wieś musi gorzej wyglądać dla niektórych ludzi.
rrrrrr