Wybrany wątek opinii
Historii tych terenów nikt nie zmieni a naród który wstydzi się historii swoich miast powinien wyginac.
Do moderacji
Odpowiedz
17
3
tak tylko wspomina sie ciagle historie narodu ktory mowi po niemiecku z ktorym ja mam tyle wspolnego co ofiary ktore szly z dymem albo byli rozstrzeliwani, mam awersje do tej nacji, kimkolwiek dzisiaj sa ich potomkowie
Do moderacji
Odpowiedz
0
1