UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak tylko wspomina sie ciagle historie narodu ktory mowi po niemiecku z ktorym ja mam tyle wspolnego co ofiary ktore szly z dymem albo byli rozstrzeliwani, mam awersje do tej nacji, kimkolwiek dzisiaj sa ich potomkowie