UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak tylko wspomina sie ciagle historie narodu ktory mowi po niemiecku z ktorym ja mam tyle wspolnego co ofiary ktore szly z dymem albo byli rozstrzeliwani, mam awersje do tej nacji, kimkolwiek dzisiaj sa ich potomkowie