UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poczytaj sobie inne portale informacyjne, ostroleckie, siedleckie, warszawskie albo ja wiem? rosyjskie? Ten jest elblaski, dlaczego miałby pisać o innych miastach?
Ja też tu mieszkam
Poczytaj sobie inne portale informacyjne, ostroleckie, siedleckie, warszawskie albo ja wiem? rosyjskie? Ten jest elblaski, dlaczego miałby pisać o innych miastach?
Ja też tu mieszkam