UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poczytaj sobie inne portale informacyjne, ostroleckie, siedleckie, warszawskie albo ja wiem? rosyjskie? Ten jest elblaski, dlaczego miałby pisać o innych miastach?

Ja też tu mieszkam

Anuluj