UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ja też tu mieszkam - czepiam sie przerostu formy nad trescia i na odwrot, raz tak raz siak, doceniam starania i wklad pracy, jestem trolem lubie krytykowac stymulowac swoje ego, no wiesz bez wysilku tylko oceniac negatywnie, a noz widelec moze ktos mi da lapke i mam wtedy dobry humor ze jestem cos wiecej wart :D to moja spowiedz