UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę jak wiezienie, ale dobrze ze buduje sie nowe. Ale szkoda mi tego fajnego budynku przy rzecze, ma swoj klimat.
Trochę jak wiezienie, ale dobrze ze buduje sie nowe. Ale szkoda mi tego fajnego budynku przy rzecze, ma swoj klimat.