UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jerzyki są przepiękne! Dla mieszkańców miast Jerzyk powinien być ptakiem najważniejszym - perłą w koronie. Spędza z nami zaledwie 4 krótkie letnie miesiące, ale jakie to miesiące!

Karolina Ju

Anuluj