Wybrany wątek opinii
Śmieszą mnie osoby które nie mają pojęci o zarządzaniu lasem i chcą pouczać tych co skończyli odpowiednie kierunki.
Do moderacji
Odpowiedz
14
24
prosze przejść się czerwonym. Ale tak do końca. Serce pęka. Syf. Bajzel. I to nie wina natury, żywiołu czy jak to zwał. Brak tylko asfaltu żeby było jeszcze bardziej”cywilizowanie”wygladalo. Po co to komu??Po co ingerować w to co było dobre. Jasne-można wzmocnić zapadnięte ścieżki, urwany brzeg ale żeby tak to”upiększać” to. .. dramat!Zniszczyliscie jedyny teren gdzie tak chętnie spędzaliśmy czas. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
Może dla tego że tam biegasz, palisz ogień krzyczysz i do t go oglądasz las ze szlaku turystycznego. Przyjedź do lasu przed wschodem slonca, zejdź że szlaku powiedz bez najmniejsz go ruchu przez 3 godziny to zobaczysz więcej niż kiedykolwiek w zyciu. Miejscy specjaluści od wszystkiego czerpiący wiedzę nie z książek tylko z intuicji. Miłego pobytu w bażantarnia życzę; )
Do moderacji
Odpowiedz
3
1