UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

prosze przejść się czerwonym. Ale tak do końca. Serce pęka. Syf. Bajzel. I to nie wina natury, żywiołu czy jak to zwał. Brak tylko asfaltu żeby było jeszcze bardziej”cywilizowanie”wygladalo. Po co to komu??Po co ingerować w to co było dobre. Jasne-można wzmocnić zapadnięte ścieżki, urwany brzeg ale żeby tak to”upiększać” to. .. dramat!Zniszczyliscie jedyny teren gdzie tak chętnie spędzaliśmy czas. .. .


Anuluj