UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Śmieszą mnie osoby które nie mają pojęci o zarządzaniu lasem i chcą pouczać tych co skończyli odpowiednie kierunki.
Śmieszą mnie osoby które nie mają pojęci o zarządzaniu lasem i chcą pouczać tych co skończyli odpowiednie kierunki.