UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ewswa - Jestem tam kilka razy w tyg. Widzialam jelenie i wiewiórki. Niestety sa tez rodziny halasliwe z zerowym poziomem kultury

Julia445

Anuluj