UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy tramwajem pojedziemy od 12-Lutego przez Królewiecką obok szpitala, Fromborską do pętli Ogólnej? Linia tramwajowa łącząca Zawadę z Szpital Wojewódzkim przecież to byłby hit i o wiele bardziej podniosłoby się wykorzystywanie komunikacji tramwajowej w mieście.


Anuluj