UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy tramwajem pojedziemy od 12-Lutego przez Królewiecką obok szpitala, Fromborską do pętli Ogólnej? Linia tramwajowa łącząca Zawadę z Szpital Wojewódzkim przecież to byłby hit i o wiele bardziej podniosłoby się wykorzystywanie komunikacji tramwajowej w mieście.