UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedy tramwajem pojedziemy od 12-Lutego przez Królewiecką obok szpitala, Fromborską do pętli Ogólnej? Linia tramwajowa łącząca Zawadę z Szpital Wojewódzkim przecież to byłby hit i o wiele bardziej podniosłoby się wykorzystywanie komunikacji tramwajowej w mieście.