UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za roznica jaka technike sie stosuje skoro efekt jest ten sam, z drogiej strony jaki jest sens siedzenia pol dnia nad czyms co komputer odwali w sekunde skoro nie ma w tym glebszej intencji niz tylko wyrazenie kształtow ? no ale ktos machal olowkiem i sie narobil wiec nie mozna krytykowac bo to zamach na czlowieka walczacego ze swoimi slabosciami z poprzedniego wieku gdy nie wiedzial co to kompiuter i chce sie zaliczac w poczet oryginalnosci bo tylko to co ludzka teka stworzone zasluguje na szacunek
LORdT jówT XD