UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@komornik - No akurat te riposty mnie nie wzruszają bo jak patrzę jak jeżdżą po mieście, Dąbka, Grota i inne ulice co radar nieraz by wskazał 90,100 km/h to to przewinienie jak wiele innych, sprawdzić uprawnienia tych na moto to 1/4 jeździ bez, a te wasze komentarze to tylko świadczą o hipokryzji. Jak wielu ty niewinnych i praworządnych.
autom123