UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo spoko. Elbląg ma super (choc niedoceniony) transport publiczny. Oczywiscie pomijajac fakt, ze rozklady jazdy robi 5 latek.
Gosc7264
Bardzo spoko. Elbląg ma super (choc niedoceniony) transport publiczny. Oczywiscie pomijajac fakt, ze rozklady jazdy robi 5 latek.
Gosc7264