UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo spoko. Elbląg ma super (choc niedoceniony) transport publiczny. Oczywiscie pomijajac fakt, ze rozklady jazdy robi 5 latek.

Gosc7264

Anuluj