UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się , ale nie zrzócajmy winy na tych którzy skończyli podstawówkę znam wielu wykształconych ludzi którzy są zaślepieni , a znam równiesz człowieka który niema wykształcenia a to dlatego że zadbał o to pewien człowiek który zarządzał razem ze swoim kolegą księdzem usług seksualnych kiedy ten odmówił on obiecał mu że zniszczy mu życie , ten człowiek do dziś nie poniósł odpowiedzialności i pracuje w jednym z elbląskich urzędów .
Gestum