Wybrany wątek opinii
Polscy katolicy klęczą przed księdzem a mówią, że klęczą przed Bogiem. Spowiadają się księdzu a mówią, że spowiadają się przed Bogiem. Przysięgają wierność przed księdzem a twierdzą, że przed Bogiem. A kiedy ksiądz okazuje się pedofilem to jeszcze go bronią bo służą księżom a nie Bogu !
Do moderacji
Odpowiedz
15
12
Nie demegoguj , wszędzie są wyjątki ,czarne owce i powinni być wywalani na zbity pysk , więzienie oraz ciężka niewolnicza praca , na utrzymanie ,miche,wikt i opierunek !
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@OdkupienieWiny - To nie demagogia, to fakty !!! Demagogie to uprawia ksiądz z ambony.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4