UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polscy katolicy klęczą przed księdzem a mówią, że klęczą przed Bogiem. Spowiadają się księdzu a mówią, że spowiadają się przed Bogiem. Przysięgają wierność przed księdzem a twierdzą, że przed Bogiem. A kiedy ksiądz okazuje się pedofilem to jeszcze go bronią bo służą księżom a nie Bogu !