UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polscy katolicy klęczą przed księdzem a mówią, że klęczą przed Bogiem. Spowiadają się księdzu a mówią, że spowiadają się przed Bogiem. Przysięgają wierność przed księdzem a twierdzą, że przed Bogiem. A kiedy ksiądz okazuje się pedofilem to jeszcze go bronią bo służą księżom a nie Bogu !