Wybrany wątek opinii

Z zajezdni przy Jukierstr. na terenie SP 21 też wyjeżdźały tramwaje, kiedyś nawet za komuny tomiasto mialo duszę, a teraz za pisu to totalne dziadostwo
(2020.04.18)
Dowiedz się kto żądzi Twoimi miastem i dopiero zabieraj głos
Nunek (2020.04.18)
Chciałeś napisać że za Witolda W. Elbląg podupada.
Kidawa (2020.04.18)
A co to pis źądzi barania głowo
Bl 2478a (2020.04.19)
No,zgadzam się, bo za czasów PO to było super i można było przynajmniej pracować do siedemdziesiatki,oczywiście jak kto dożyl.Jestem za powrotem PO,tak jak większość POLECAM????
(2020.04.19)
Przede wszystkim jesteś chory i współczuję ludziom którzy muszą z tobą na co dzień przebywać słuchając ciągłego biadolenia o polityce.
(2020.04.20)
Powrót do komentarzy