Wybrany wątek opinii
Z zajezdni przy Jukierstr. na terenie SP 21 też wyjeżdźały tramwaje, kiedyś nawet za komuny tomiasto mialo duszę, a teraz za pisu to totalne dziadostwo
Do moderacji
Odpowiedz
30
17
Dowiedz się kto żądzi Twoimi miastem i dopiero zabieraj głos
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Chciałeś napisać że za Witolda W. Elbląg podupada.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
A co to pis źądzi barania głowo
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
No,zgadzam się, bo za czasów PO to było super i można było przynajmniej pracować do siedemdziesiatki,oczywiście jak kto dożyl.Jestem za powrotem PO,tak jak większość POLECAM????
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Przede wszystkim jesteś chory i współczuję ludziom którzy muszą z tobą na co dzień przebywać słuchając ciągłego biadolenia o polityce.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0