UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z zajezdni przy Jukierstr. na terenie SP 21 też wyjeżdźały tramwaje, kiedyś nawet za komuny tomiasto mialo duszę, a teraz za pisu to totalne dziadostwo


Anuluj