UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z zajezdni przy Jukierstr. na terenie SP 21 też wyjeżdźały tramwaje, kiedyś nawet za komuny tomiasto mialo duszę, a teraz za pisu to totalne dziadostwo
Z zajezdni przy Jukierstr. na terenie SP 21 też wyjeżdźały tramwaje, kiedyś nawet za komuny tomiasto mialo duszę, a teraz za pisu to totalne dziadostwo