UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No,zgadzam się, bo za czasów PO to było super i można było przynajmniej pracować do siedemdziesiatki,oczywiście jak kto dożyl.Jestem za powrotem PO,tak jak większość POLECAM????
No,zgadzam się, bo za czasów PO to było super i można było przynajmniej pracować do siedemdziesiatki,oczywiście jak kto dożyl.Jestem za powrotem PO,tak jak większość POLECAM????