UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No,zgadzam się, bo za czasów PO to było super i można było przynajmniej pracować do siedemdziesiatki,oczywiście jak kto dożyl.Jestem za powrotem PO,tak jak większość POLECAM????


Anuluj