UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Całkiem serio- podziwiam, że macie jeszcze energię, by w tym i innych tematach protestować. .. ja mam już to wszystko gdzieś. .. patrząc na poczynania władz- i tych lokalnych i tych państwowych. Mam ich dość.

guklo