UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całkiem serio- podziwiam, że macie jeszcze energię, by w tym i innych tematach protestować. .. ja mam już to wszystko gdzieś. .. patrząc na poczynania władz- i tych lokalnych i tych państwowych. Mam ich dość.

guklo

Anuluj