UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kasa musi się zgadzać. I to wcale nie chodzi o kasę miejską, bo ta musi się zgadzać wtedy gdy obatel ma płacić do niej, wtedy co do grosza: PŁACIĆ!!!!!
Tomasz85
Kasa musi się zgadzać. I to wcale nie chodzi o kasę miejską, bo ta musi się zgadzać wtedy gdy obatel ma płacić do niej, wtedy co do grosza: PŁACIĆ!!!!!
Tomasz85