UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kasa musi się zgadzać. I to wcale nie chodzi o kasę miejską, bo ta musi się zgadzać wtedy gdy obatel ma płacić do niej, wtedy co do grosza: PŁACIĆ!!!!!

Tomasz85

Anuluj