UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poza tym ten przepis o tych maseczkach to o kant du. .. rozbić. W pracy przy zalecanej odległości od innych już można bez, ale na ulicy nawet jak nie ma ludzi i jeden do drugiego podchodzi to już trzeba. Jakiś idiot. .. ten przepis wymyślał i układał. Głupie to takie że brak słów. W lato nikt maski nie będzie nosił poza tym problemy z oddychaniem może mieć każdy i śmiało można chodzić tam gdzie nie ma ludzi bez maski.