UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poza tym ten przepis o tych maseczkach to o kant du. .. rozbić. W pracy przy zalecanej odległości od innych już można bez, ale na ulicy nawet jak nie ma ludzi i jeden do drugiego podchodzi to już trzeba. Jakiś idiot. .. ten przepis wymyślał i układał. Głupie to takie że brak słów. W lato nikt maski nie będzie nosił poza tym problemy z oddychaniem może mieć każdy i śmiało można chodzić tam gdzie nie ma ludzi bez maski.


Anuluj