UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba w Elblągu pijakow brak nie to co za mej młodości dziwne że się nie opłaca tego prowadzić jest to najdroższy hotel w Elblągu z miłą obsługa bez śniadania i bez żadnych widoków z apartamentów kilku osobowych


Anuluj