UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba w Elblągu pijakow brak nie to co za mej młodości dziwne że się nie opłaca tego prowadzić jest to najdroższy hotel w Elblągu z miłą obsługa bez śniadania i bez żadnych widoków z apartamentów kilku osobowych