UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jan Paweł II nie tylko po maturze chodził na kremówki i pływał kajakiem, przede wszystkim chronił pedofili i zamiatał wszystkie skandale po dywan. Po śmierci został patronem wszystkich pedofili. Mam wrażenie, że ludzie go kochają tylko za to, że był Polakiem i to im zaciemnia całą resztę.