UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wielka mi tragedia bo kościoły puste banda pasibrzuchów i darmozjadów za uczciwą robotę nich się wezmą a nie co łaska 200 i to najmniej

500+

Anuluj