UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wielka mi tragedia bo kościoły puste banda pasibrzuchów i darmozjadów za uczciwą robotę nich się wezmą a nie co łaska 200 i to najmniej
500+
wielka mi tragedia bo kościoły puste banda pasibrzuchów i darmozjadów za uczciwą robotę nich się wezmą a nie co łaska 200 i to najmniej
500+