Wybrany wątek opinii
Widzę, że tu dużo źle komentujących, przez właśnie takich deb. .. mamy takie a nie inne zaostrzenia, ale do głąbów oczywiście to nie dociera, bo przecież inni są temu winni np. rząd, policja, wojsko, straż miejska i inni. No cóż stan umysłu !!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Człowieku weź schowaj te swoje mądrości niedługo gospodarka padnie i to będzie największy problem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1