UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę, że tu dużo źle komentujących, przez właśnie takich deb. .. mamy takie a nie inne zaostrzenia, ale do głąbów oczywiście to nie dociera, bo przecież inni są temu winni np. rząd, policja, wojsko, straż miejska i inni. No cóż stan umysłu !!!