UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę, że tu dużo źle komentujących, przez właśnie takich deb. .. mamy takie a nie inne zaostrzenia, ale do głąbów oczywiście to nie dociera, bo przecież inni są temu winni np. rząd, policja, wojsko, straż miejska i inni. No cóż stan umysłu !!!


Anuluj