Wybrany wątek opinii

Czytam komentarze i stwierdzam ze to miasto konfidentow i donosicieli z genami sb,UB ORMO. TERAZ juz wiem dlaczego tu PO ma yskie poparcie dlaczego wcisla jest w parlamencie a wrobel prezydentem. Ojciec w zomo matka w KODzie. Donoszenie znowu w modzie
Yataman (2020.04.06)
ZOMO, ORMO,SB,UBEKI,konfidenci i sprzedawczyki
Cała Opozycja (2020.04.06)
@Yataman - w czym jest gorsze donosicielstwo od lamania prawa ? tak jak z tasmami politykow u sowy, za nagrywanie sad skazal karami wiezienia tych co nagrywali, gdyby nie oni to wszystkie te dyskryminujace sprawy nie wyszloby na jaw, ale lepiej siedziec cicho i udawac ze deszcz pada, panstwo z dykty
(2020.04.07)
Powrót do komentarzy