Wybrany wątek opinii
Czytam komentarze i stwierdzam ze to miasto konfidentow i donosicieli z genami sb,UB ORMO. TERAZ juz wiem dlaczego tu PO ma yskie poparcie dlaczego wcisla jest w parlamencie a wrobel prezydentem. Ojciec w zomo matka w KODzie. Donoszenie znowu w modzie
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
ZOMO, ORMO,SB,UBEKI,konfidenci i sprzedawczyki
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Yataman - w czym jest gorsze donosicielstwo od lamania prawa ? tak jak z tasmami politykow u sowy, za nagrywanie sad skazal karami wiezienia tych co nagrywali, gdyby nie oni to wszystkie te dyskryminujace sprawy nie wyszloby na jaw, ale lepiej siedziec cicho i udawac ze deszcz pada, panstwo z dykty
Do moderacji
Odpowiedz
3
1