UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Yataman - w czym jest gorsze donosicielstwo od lamania prawa ? tak jak z tasmami politykow u sowy, za nagrywanie sad skazal karami wiezienia tych co nagrywali, gdyby nie oni to wszystkie te dyskryminujace sprawy nie wyszloby na jaw, ale lepiej siedziec cicho i udawac ze deszcz pada, panstwo z dykty