UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Yataman - w czym jest gorsze donosicielstwo od lamania prawa ? tak jak z tasmami politykow u sowy, za nagrywanie sad skazal karami wiezienia tych co nagrywali, gdyby nie oni to wszystkie te dyskryminujace sprawy nie wyszloby na jaw, ale lepiej siedziec cicho i udawac ze deszcz pada, panstwo z dykty


Anuluj