Wybrany wątek opinii
W sobote rąsia w rąsię patrol złożony z pani policjantki i tego w czerwonym naleśniku przechodzili pod moimi oknami. Raczej małżeństwem nie byli. Idą bez masek, nie zachowując bezpiecznej odległości, a mają innych karać, pouczać??? Szkoda, że zdjęcia nie zrobiłem.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Rozporządzenie nie dotyczy rodzin, ani służb mundurowych ,a i nie pouczają tylko walą mandaty ,bo sam ledwo wybłagałem ,żeby nie dostać ,zaproponowano mi 500
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@DoświadczenieNaWłasnejSkórze - to trzeba bylo Nie przyjmowac mandatu. w sądzie go obalisz
Do moderacji
Odpowiedz
3
0