Wybrany wątek opinii

W sobote rąsia w rąsię patrol złożony z pani policjantki i tego w czerwonym naleśniku przechodzili pod moimi oknami. Raczej małżeństwem nie byli. Idą bez masek, nie zachowując bezpiecznej odległości, a mają innych karać, pouczać??? Szkoda, że zdjęcia nie zrobiłem.
Przeszkolcie swoich najpierw (2020.04.06)
Rozporządzenie nie dotyczy rodzin, ani służb mundurowych ,a i nie pouczają tylko walą mandaty ,bo sam ledwo wybłagałem ,żeby nie dostać ,zaproponowano mi 500
DoświadczenieNaWłasnejSkórze (2020.04.06)
@DoświadczenieNaWłasnejSkórze - to trzeba bylo Nie przyjmowac mandatu. w sądzie go obalisz
Mamtogdzies (2020.04.07)
Powrót do komentarzy