UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sobote rąsia w rąsię patrol złożony z pani policjantki i tego w czerwonym naleśniku przechodzili pod moimi oknami. Raczej małżeństwem nie byli. Idą bez masek, nie zachowując bezpiecznej odległości, a mają innych karać, pouczać??? Szkoda, że zdjęcia nie zrobiłem.
Przeszkolcie swoich najpierw