UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sobote rąsia w rąsię patrol złożony z pani policjantki i tego w czerwonym naleśniku przechodzili pod moimi oknami. Raczej małżeństwem nie byli. Idą bez masek, nie zachowując bezpiecznej odległości, a mają innych karać, pouczać??? Szkoda, że zdjęcia nie zrobiłem.

Przeszkolcie swoich najpierw

Anuluj