UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W sobote rąsia w rąsię patrol złożony z pani policjantki i tego w czerwonym naleśniku przechodzili pod moimi oknami. Raczej małżeństwem nie byli. Idą bez masek, nie zachowując bezpiecznej odległości, a mają innych karać, pouczać??? Szkoda, że zdjęcia nie zrobiłem.

Przeszkolcie swoich najpierw