Wybrany wątek opinii
Dokładnie kolego. Sami komuniści w tym mieście, mają to na co czekali tyle lat, w końcu znów mogą kapowac i cieszyć się że dowalili innym. W tym mieście człowiek człowiekowi wilkiem.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Mamy to dzieki Wam , ale teraz juz nic nie zostalo wszystko sprzedane , stracone - zostala bieda I koronawirus .Za komuny bylo o wiele weselej - teraz zostal tylko placz
Do moderacji
Odpowiedz
4
1