UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy to dzieki Wam , ale teraz juz nic nie zostalo wszystko sprzedane , stracone - zostala bieda I koronawirus .Za komuny bylo o wiele weselej - teraz zostal tylko placz

Komuszek

Anuluj