UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy to dzieki Wam , ale teraz juz nic nie zostalo wszystko sprzedane , stracone - zostala bieda I koronawirus .Za komuny bylo o wiele weselej - teraz zostal tylko placz
Komuszek
Mamy to dzieki Wam , ale teraz juz nic nie zostalo wszystko sprzedane , stracone - zostala bieda I koronawirus .Za komuny bylo o wiele weselej - teraz zostal tylko placz
Komuszek