Wybrany wątek opinii
Do tego od ogródków działkowych... Wczoraj podali informacje, że działkowicze mają prawo iść na ogródki i tam przebywać. Nie jest to zakazane. I co Ty na to? Całe te Twoje wypisywanie na portelu na nic ;)
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
Kupie ogrodek dzialkowy z altanka , ale bez dzialkowiczow , moze byc z wirusem ( ten wirus to wielka lipa , straty jakie poniosa wszyscy sa ogromne I nie da sie juz dzis oszacowac.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@StefanK - Nie wiem, czy jestem "tym od ogródków działkowych", ale ja nie pisałem o ludziach spokojnie siedzących na swoich dziłkach, ale o grupach ludzi grillujących. Odbywa to się każdego dnia. Dletego działki powinny być kontrolowane, a najlepiej zamknięte, bo to rozsiewacze epidemii.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2