UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tego od ogródków działkowych... Wczoraj podali informacje, że działkowicze mają prawo iść na ogródki i tam przebywać. Nie jest to zakazane. I co Ty na to? Całe te Twoje wypisywanie na portelu na nic ;)
StefanK