UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tego od ogródków działkowych... Wczoraj podali informacje, że działkowicze mają prawo iść na ogródki i tam przebywać. Nie jest to zakazane. I co Ty na to? Całe te Twoje wypisywanie na portelu na nic ;)

StefanK

Anuluj