UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@StefanK - Nie wiem, czy jestem "tym od ogródków działkowych", ale ja nie pisałem o ludziach spokojnie siedzących na swoich dziłkach, ale o grupach ludzi grillujących. Odbywa to się każdego dnia. Dletego działki powinny być kontrolowane, a najlepiej zamknięte, bo to rozsiewacze epidemii.