Wybrany wątek opinii

@ormio . "Żule" jak ich nazywasz to też ludzie . W czasach wirusa i zwolnień może sam niedługo do nich dołączysz albo ktoś z twoich znajomych . Może wtedy zrozumiesz że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Nie każdy bezdomny to żul
Ludzie ludziom (2020.04.06)
Kupując alkohol i fajki płacą akcyze i podatki , więc przykładają rękę do budowy pkb.
Ekonomik (2020.04.06)
Powrót do komentarzy