UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ormio . "Żule" jak ich nazywasz to też ludzie . W czasach wirusa i zwolnień może sam niedługo do nich dołączysz albo ktoś z twoich znajomych . Może wtedy zrozumiesz że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Nie każdy bezdomny to żul
Ludzie ludziom